Informujemy, że w terminach wskazanych w harmonogramie odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon z aut osobowych.

WYSTAWIAMY!!!

- Odpady wielkogabarytowe takie jak : meble, wykładziny, meble ogrodowe, materace, pierzyny, stojaki na pranie , rowery, zabawki dużych rozmiarów itp.

- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny taki jak: pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki, żarówki energooszczędne, telewizory, radia , odtwarzacze mp3, żelazka, wiertarki, kosiarki elektryczne itp.

- Zużyte opony z samochodów osobowych, które nie pochodzą z działalności gospodarczej ani rolniczej.

NIE  WYSTAWIAMY !!!

-Odpadów pochodzących z remontów a także z rozbiórek, okien, drzwi, armatury łazienkowej i kuchennej, części samochodowych, motorowerów, kosiarek spalinowych, odpadów ogrodowych, kartonów, odpadów komunalnych zmieszanych , wszelkich odpadów pochodzących z prowadzonej działalności gospodarczej i rolnej.

Odpady należy wystawić przed posesje najpóźniej do godz. 6.00 w dniu wywozu według harmonogramu, który znajduje się na stronie www.odpady.orzesze.pl w zakładce "HARMONOGRAM" W przypadku dużej ilości odpadów w danym dniu / rejonie odpady odebrane zostaną następnego dnia roboczego.