Zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Franciszka Stuska w Orzeszu – Jaśkowicach organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii. Uczniowie „jaśkowickiej Czwórki” od lat bardzo chętnie angażują się w działania pro środowiskowe. W szkole działa drużyna ekologiczna „Naładowani” założona przez nauczycielkę biologii. Grupa ta już po raz piąty, bierze udział w konkursie „DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY” organizowanym przez AURAEKO Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do oddania zużytego sprzętu podczas naszej zbiórki. Mogą Państwo pomóc środowisku i uczniom naszej szkoły.Sprzęt można oddawać od 14 kwietnia do 20 kwietnia do godziny 12:00 w wyznaczonym miejscu na placu przy boisku szkolnym.
Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału!

Eco Harmonogram

Pobierz również harmonogram na swój telefon!

grafika
logotypy